Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że w dniach 7-9 września w stolicy Austrii – Wiedniu, odbędzie się doroczna konferencja branży klejów i uszczelniaczy organizowana przez FEICA.Konferencji towarzyszyć będzie EXPO z ponad 40 wystawcami. Tematem przewodnim spotkania będą zagadnienia związane z circular economy.
Główną osią spotkania będzie forum biznesowe pt. Utrzymanie wzrostu w szybko zmieniającym się świecie. Weźmie w nim udział wielu przedstawicieli branży. Ich pełna lista dostępna jest tutaj: http://www.feica-conferences.com/speakers/speakers-overview/

Forum będą towarzyszyć równoległe sesje o kluczowej dla biznesu tematyce tj. innowacje, nowe możliwości i idee, technologiczne odkrycia, nowe produkty i aplikacje na rynku, nowe technologie opakowań, odpowiedzialny rozwój, oraz wpływ regulatorów na branżę.
Konferencja daje szerokie możliwości wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych biznesowych relacji pomiędzy producentami, dostawcami czy sprzedawcami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji: http://www.feica-conferences.com/registration/registration-information/
Więcej informacji: http://www.feica-conferences.com/

Banner-Vienna-100x142b