Tegorocznym tematem przewodnim Konferencji CEPE 2018 będzie przyszłość farb i jej znaczenie w funkcjonowaniu świata i społeczeństwa w perspektywie następnych 20 lat.

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji CEPE?

  • Dowiesz się więcej nt. trendów dotyczących zmian zachowań konsumentów w świecie nowych technologii. Odpowiemy na pytanie co nas czeka w perspektywie 20 lat. Jak zmieni się nasze życie, praca oraz jak będziemy kupować?
  • Bezpośrednio zdobędziesz wiedzę na temat europejskiej gospodarki, a także serbskich i bałkańskich rynków farb.
  • Będziesz miał możliwość omówienia trendów kolorystycznych w powłokach przemysłowych.
  • Dowiesz się więcej na temat BIM i wyników barometru architektonicznego.
  • Uzyskasz możliwość bezpośrednich kontaktów z kluczowymi reprezentantami z branży w Europie, dzięki nie tylko spotkaniom kuluarowym ale także wyjątkowej wieczornej kolacji.

 

Zaprasza Jan van der Meulen – Dyrektor Zarządzający CEPE
Tegoroczna konferencja CEPE skupi się na tym, jak możemy żyć w przyszłości. Jakie życie będzie wyglądać za 20 lat? Oczywiście jest to temat, który ma wiele aspektów i nie ma możliwości, by dało się namalować dokładny i pełny obraz przyszłości. Mimo tego, że świat jest pełen zmian, jest całkiem pewne, że farba nadal będzie częścią naszego życia. Nie możemy obyć się bez koloru, dekoracji i projektowania przestrzeni w których mieszkamy oraz przedmiotów, które nas otaczają. Zapraszam na doroczną konferencję CEPE, dzięki której dowiesz się więcej o najnowszych trendach i gustach, klimacie gospodarczym, wpływie Brexitu i innych sprawach.

PZPFiK rekomenduje 
Konferencja to świetna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych, oraz zdobycia wiedzy w szerokim spektrum zagadnień dotyczących branży farb. Wierzę, że ta konferencja przyniesie wymierne korzyści nie tylko wszystkim uczestnikom, ale także i naszej organizacji – mówi Bartłomiej Ślązak – Dyrektor Zarządzający PZPFiK.

Tegoroczna konferencja CEPE i Walne Zgromadzenie odbędą się w Belgradzie, w Serbii, w dniach 26-28 września 2018 r. Nie przegap tego – czekają Cię owocne rozmowy z kolegami z branży, które zainspirują Cię pomysłami i rozwiązaniami a także otrzymasz fantastyczne prezenty.

Więcej i rejestracja: http://www.european-coatings.com/Events/CEPE-Annual-Conference-General-Assembly-2018